ریسه LED سوزنی تولید ضمانت دار مشاوره و سفارش

تولید ریسه های LED سوزنی ضمانت دار

این ریسه ها دارای سیم های ضخیم و فوق العاده مقاوم در برابر کشش و اشعه نور خورشید است ، همچنین در مقابل شرایط نا مساعد جوی مانند برف ، باران و سرما ایمن می باشد به گونه ای که برای این ریسه ها مدت دو سال گارانتی تعویض در نظر گرفته شده است

 

آیا قیمت ریسه های ال ای دی سوزنی ضمانت دار زیاد است ؟!


برای پاسخ دادن به این سؤال باید ابتدا مشخص گردد که این قیمت نسبت به چه مشخصه ای بالا می باشد . برای درک بهتر موضوع به موارد زیر توجه فرمائید :


سؤال : آیا قیمت خودروی باری اف اچ بالا است ؟!
پاسخ : بله خودروی وانت پراید خیلی ارزانتر هست

همانگونه که متوجه شدید هر چیزی باید در رده خودش مقایسه شود یعنی باید معیارهایی تعیین شود، و بعد از آن ویزگی های هر نوع محصول از جمله مزیت ها و معایب و کارایی که از آن انتظار داریم تشیرح گردد تا به یک انتخاب درست برسیم . پس باید ببینیم که چه انتظار و کارایی از ریسه ال ای دی سوزنی داریم سپس متناسب با کارایی که مد نظر می باشد انتخاب درست را انجام دهیم .


ما به شما این اطمینان را می دهیم که فارغ از هر منفعت شخصی بهترین مشاوره را به شما بدهیم تا با خاطری آسوده مناسب ترین انتخاب را داشته باشید .
پس در ادامه نیز با ما همراه باشید ...

ریسه های LED سوزنی تولید شده توسط بانور

این نوع از ریسه LED سوزنی waterproof با کیفیت در سخت ترین شرایط آب و هوایی دوام می آورد یعنی در مقابل بارندگی های سنگین بدون هیچ مشکلی جواب گو می باشد این نوع ریسه ال ای دی سوزنی تولید شرکت آبان نور پارس دارای درجه حفاظت IP65 است پس با خیالی آسوده می توان از این ریسه های ال ای دی در مناطقی از ایران که دارای سخت ترین شرایط آب و هوایی هستند، مانند شهر اهواز که علاوه بر گرمای شدید و بارندگی ، در ایامی از سال رطوبت هوا به بالای نود درصد نیز می رسد یا شهری مانند رشت که از جمله شهر های پر بارش کشور عزیزمان می باشد استفاده نمود .


لازم به ذکر است که 2 سال ضمانت تعویض شامل این شرایط دشوار آب و هوایی نیز میشود
نکته ی دیگری که قابل ذکر است این است که دو سال ضمانت به این معنا نیست که عمر این محصول 2 سال است بلکه عمر آن بسیار فراتر از این مدت است و این مدت ضمانت صرفا" جهت حصول اطمینان شما مشتریان عزیز و ایمان ما به محصول تولیدیمان است.

 

ریسه های ال ای دی سوزنی چینی

این نوع از ریسه های ال ای دی سوزنی ویژه فضای بسته و یا نورپردازی های مقطعی و موقت طراحی گردیده است ولی مزیتی دارد که هر عیبی داشته باشد را تحت پوشش خود قرار می دهد و آن قیمت فوق العاده مناسب آن است شرکت آبان نور پارس ( بانور BANOOR ) با سوابق طولانی در پخش عمده و فروش تکی این ریسه ها در سراسر کشور اقدام به طراحی برد هایی برای رفع عیب های این ریسه های سوزنی که عمده ترین آن نفوذ پذیری در مقابل کوچکترین بارندگی و هماهنگ نبودن ریتم ها در فضایی مانند تونل های نوری که از چندین ریسه ال ای دی سوزنی استفاده می شد بود کرده است جهت اطلاعات بیشتر شما می توانید به صفحه ی مخصوص این ریسه ها ( اینجا ) سر بزنید و یا از طریق پل های ارتباطی ارائه شده تماس حاصل فرمائید .

 

ریسه تونل نور

یکی از عمده کاربرد های ریسه های ال ای دی سوزنی اجرای تونل نور و پروژه های نورپردازی است برای این منظور مهمترین مشخصه این است که میزان طول ریسه ال ای دی سوزنی چقدر است ریسه های LED سوزنی تولید شده توسط شرکت بانور به وسیله فیش های ضد آب به یکدیگر وصل شده و میتوان یک ریسه مجتمع به طول 150 متر را ایجاد نمود برای ایجاد طول های بیشتر نیز باید از خروجی دیگر منبع تغذیه مخصوص این ریسه ها استفاده کرد و یا اگر فاصله تا منبع تغذیه قبلی زیاد بود یک منبع تغذیه جدید استفاده کرد . ذکذ این نکته نیز حائز اهمیت است که منابع تغذیه های ریسه های ال ای دی سوزنی ضد اب بوده و دارای قیمتی مناسب می باشد .

 

مبدل ریسه سوزنی

این مبدل ها که به آن ترانس ، منبع تغذیه و یا درایور نیز گفته می شود انواع مختلفی دارد که بسته به نوع استفاده مشتری پیشنهاد میگردد و به طور عموم میتوان مقدار 150 متر از این نوع ریسه سوزنی با کیفت تولیدی شرکت آبان نور پارس را به یکدیگر متصل و سپس به وسیله این مبدل روشن نمود .

 

نتیجه گیری در انتخاب بهترین نوع ریسه سوزنی


اگر به دنبال یک ریسه سوزنی با کیفیت مقاوم در برابر باران ، اشعه نور خورشید و کشش هستید و نیاز دارید که در طی سال های متوالی از آن استفاده نمائید و شرایط محیطی محل نصب شما به گونه ای عمومی است به طور قطع به یقین باید از ریسه ال ای دی سوزنی که تمامی استاندارد های لازم را داشته باشد استفاده کنید .


اما اگر در مناطق معتدل کشور که رطوبت هوا نه چندان زیاد است و محل نصب شما یک باغ شخصی است و یا اینکه شرایط محیطی به گونه ای است که ریسه ها به واسطه افراد دچار کشش و در نهایت پارگی نمی شود ، یا یک مکان سر پوشیده ( در مناطق با گرمای بالا و یا رطوبت زیاد ) است و مهم تر از همه قیمت تمام شده کار و ارزان در آمدن پروژه اهمیت زیادی دارد می توانید از ریسه های LED ارزان قیمت یا چینی استفاده کنید .


به طور کلی ریسه های ال ای دی سوزنی به دو دسته ضمانت دار و بدون ضمانت تقسیم می شوند


ریسه های LED سوزنی چینی

از لحاظ قیمت فوق العاده مناسب است لذا پیشنهاد می گردد که اگر فضای شما به گونه ای می باشد که اگر کیفیت ریسه درجه 1 نباشد هم مشکلی پیش نمی آید و بودجه ی مورد نظر شما برای پروژه محدود است پس با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید اطلاعات بیشتری راجع به ریسه های ال ای دی سوزنی ارزان قیمت به دست آورید و انتخاب بهتری داشته باشید
اطلاعات بیشتر