المان نوری یلدا

ارتفاع این المان نوری انار یلدا مبارک 3 متر است و عرض آن 2.5 متر که با استفاده از ریسه ال ای دی سوزنی ضد آب سیم ضخیم قرمز همراه با فلاشر سفید و همچنین ریسه نئون فلکسی 12 ولت قرمز ساخته شده است. سازه این المان و نوشته ها کاملا فلزی هستند و بسیار مقاوم در برابر ضربات احتمالی جعبه ترانس تعبیه شده روی المان نیز فلزی است . پوشش رنگ المان از نوع استاتیک می باشد . این المان نوری یلدا مبارک دارای دو سال ضمانت نیز می باشد.

نصب این المان نوری به صورت زمینی است که به راحتی می توانید  آن را در میادین و حاشیه بلوار ها به زمین با استفاده از بولت پیچ کنید یا روی بیس پلیت های تعبیه شده در زمین جوش دهید.

این المان نوری یلدا مبارک همراه با انار ویژه شب یلدا ساخته شده ولی می توان متن آن را تغییر داد به طور مثال برای شهرهایی که در تولید انار سر آمد و زبان زد هستند به جای یلدا مبارک می توان متن به شهر … خوش آمدید را جایگذاری نمود.

المان نوری انار یلدا مبارک با ریسه سوزنی ضد آب قرمز و ریسه نئون فلکسی 12 ولت قرمز
المان نوری انار ویژه شب یلدا یا نصب در ورودی شهر های سرآمد در تولید انار
المان نوری ترکیب انار و هندوانه ویژه شب یلدا با 2 سال ضمانت و جنس درجه1 و ضد آب

المان نوری یلدا مبارک از ترکیب انار و هنداوانه که از میوه های نماد شب یلدا می باشند که با استفاده از ریسه های ال ای دی سوزنی ضد آب سیم ضخیم فلاشر دار تولید بانور ساخته می شود نصب این المان نثیز به صورت زمینی است که می توانید به آسانی آن را در میادین نصب کنید