لوستر شهری
المان نوری لوستر | المان نوری سه بعدی

المان نوری لوستر سه بعدی

مزیتی که المان های نوری سه بعدی دارند، دید 360 درجه است که از همه جهات جلوه دارد و زیبایی فوق العاده ای به شهر می دهند. نکته قابل توجه در این المان استفاده از ریسه های ال ای دی سوزنی ضد آب فلاشر دار است که در هر دسته 10 تایی ال ای دی یک ال ای دی سفید چشمک زن است.

المان نوری لوستر شهری گل 6 پر

المان های نوری سه بعدی پایه چراغی یکی از جدید ترین نوع المان های نوری هستند که این روزها در کشور ما نیز رواج گسترده ای پیدا کرده است . این المان نوری گل 6 پر که در تصویر ملاحضه میکنید به دوصورت می توان نصب کرد ، یکی بدون ساقه و دیگر همراه با ساقه که در حالت بدون ساقه قطر المان 2 متر و ارتفاع نیز 2 متر است ولی در حالت با ساقه ارتفاع المان به 6.5 متر میرسد. بدنه این المان لوستر شهری از آهن سبک ساخته شده و با رنگ استاتیک پوشانده شده است. و همچنین با استفاده از ریسه های ال ای دی سوزنی ضد آب سیم ضخیم 2 سال گارانتی و ریسه های نواری ، نورپردازی گردیده است نصب این دسته از المان های نوری سه بعدی بر خلاف تصور بسیار ساده است به گونه ای که با استفاده از یک بالا بر و دو نفر نیرو می توان این المان ها را نصب نمود

المان نوری لوستر شهری گل شش پر
المان نوری گل شش پر با دو سال ضمانت و ریسه درجه 1
المان نوری سه بعدی نصب شده روی پایه چراغ به صورت لوستر شهری آبشاری

المان نوری سه بعدی لوستر آبشاری

این المان نوری لوست آبشاری دارای قطر1.6 متر و ارتفاع 2.8 متر می باشد که قسمت بالایی این المان نوری به صورت یک استوانه ی منحنی می باشد این المان نوری در رنگ های مختلفی قابلیت تولید را دارد.

این لوستر شهری متشکل از ریسه های ال ای دی سوزنی ضد آب و ریسه های ال ای دی نواری می باشد. و قابلیت تولید در انواع رنگ ، ابعاد و تغییر باتوجه به سلیقه مشتری توسط شرکت آبان نور پارس ( بانور ) وجود خواهد داشت .

لوستر آبشاری با استفاده از ریسه ال ای دی سوزنی درجه 1 و دو سال ضمانت
0 کیلوگرم
وزن المان
0 متر
ارتفاع
0 سانتیمتر
قطر

المان نوری پیچک طرح پرچم ایران به صورت سه بعدی

این المان نوری پیچک پرچم ایران با یک سازه فلزی مقاوم یک دست و با کیفیت ساخت بالا بر روی انواع پایه جراغ ( تیر چراغ برق ) قابلیت نصب را دارد که ارتفاع این المان 3 متر و قطر آن 80 سانتیمتر می باشد و متشکل از یک سازه فلزی مقاوم با رنگ استاتیک ، ریسه ال ای دی سوزنی با دو سال ضمانت و ریسه ال ای دی نوار ی می باشد .

0 سال
ضمانت
المان نوری برای نصب روی پایه چراغ ( تیر چراغ برق ) با طرح پرچم ایران به صورت سه بعدی
المان نوری پیچک یا مارپیچ با ریسه سوزنی آفتابی و سفید تولید بانور

المان نوری سه بعدی پیچک سفید و آفتابی

المان نوری سه بعدی پیچک با ترکیب رنگ سفید و آفتابی متشک از یک سازه فلزی مقاومریسه ال ای دی سوزنی ضد آب سفید و آفتابی همچنین ریسه ال ای دی نواری با دو سال ضمانت .

0 سال
ضمانت
0 کیلوگرم
وزن المان
0 متر
ارتفاع
0 سانتیمتر
قطر