قیمت و خرید برد ریسه ال ای دی سوزنی | کنترلر | درایور | ریموت | pcb

برای خرید تکی و عمده برد کنترلر ریسه ال ای دی سوزنی بر روی لینک خرید پائین صفحه کلیک نمائید.
 
 

از نظر رنگ جعبه

 
کنترلر 8 حالته ریسه ال ای دی سوزنی ، توری ال ای دی ، ریسه آویز و ... در دو رنگ سفید و مشکی
 
برد کنترلر تقریبا در تمامی انواع ریسه های ال ای دی سوزنی چینی در دو رنگ مشکی و سفید می باشد که نمونه مشکی رنگ برای ریسه های سیم مشکی و نمونه های سفید رنگ برای ریسه های سوزنی سیم سفید و سیم شفاف استفاده می گردد .

برد ریسه سوزنی رنگ مشکی

برای ریسه های سیم مشکی

برد ریسه سوزنی رنگ سفید

برای ریسه های سیم شفاف و سیم سفید

ولتاژ ورودی و خروجی برد ریسه ال ای دی سوزنی

ولتاز ورودی در همه ی انواع ریسه هایی که به صورت 8 حالته تغییر افکت ریسه را انجام می دهد 220 ولت است اما ولتاژ خروجی در بعضی از انواع این ریسه ها 100 ولت dc یا مستقیم است معمولا در ریسه های ال ای دی سوزنی متراژ کم مثل 10 ، 9 ، 8 و 7 متری به این صورت است و در بعضی از آن ها 200 ولت dc است معمولا ریسه های ال ای دی سوزنی 15 ، 25 30 متری ، ریسه های آویز قندیلی ، ریسه های آویز ماه و ستاره ، ریسه های ال ای دی توری و ... اینگونه است .
برای فهمیدن اینکه ریسه ما با 200 ولت dc کار می کند یا با ولتاژ 100 ولت dc کافیست درب کنترلر را باز کنیم و با تصاویر زیر مقایسه کنیم .
در نمونه های قدیمی تر از ریسه های ال ای دی سوزنی از این نمونه برد کنترل نیز استفاده شده است که به لحاظ ولتاژ ورودی و خروجی تفاوتی ندارند و تنها تفاوت آن ها با نمونه برد های جدید که در بالا تصاویر آن ها است ، استفاده از قطعات الکترونیکی DIP به جای قطعات SMD می باشد
بعد از آنکه با توجه به توضیحات بالا متوجه شدید که کنترلر ریسه شما، از نوع نیم موج است یا تمام موج و مطمنئن هستید که عیب از کنترلر ریسه است باید کنترلر مورد نظر را از طریق لینک پائین صفحه خرید کنید اگر مطمئن نیستید عیب از ریسه است یا کنترلر ، بر روی لینک زیر کلیک نمائید .

ترتیب لحیم کردن سیم های ریسه ال ای دی سوزنی به برد

همانطور که در تصاویر ملاحضه شد سیم برق به دو پین اول که معمولا در سمت راست قرار دارد لحیم می شود . راه تشخیص سیم مثبت ریسه :
حدود 30 سانتی متر سیم های ریسه ال ای دی سوزنی را از هم باز می کنیم ، سیمی که به 4 ال ای دی اول متصل نیست سیم مثبت ریسه ال ای دی سوزنی می باشد. آن را پیدا کرده و به پین مربوطه لحیم می کنیم بقیه سیم های موجود منفی می باشد که هر کدام را به یکی از پین های برد لحیم می کنیم
بعد از لحیم کردن سیم های ریسه LED سوزنی بهتر است تا روی محل اتصال سیم ها و برد الکترونیکی ریسه چسب حرارتی ریخته تا در برابر کشش کم ، اتصال ریسه از برد قطع نگردد.
 
 

برای خرید تکی برد کنترلر روی لینک خرید کلیک نمائید
و برای خرید ویژه همکاران پک 10 تایی تماس بگیرید

 
 

کنترلر ریسه ال ای دی سوزنی

قیمت و خرید برد کنترلر ریسه ال ای دی سوزنی در انواع رنگ مشکی و سفید
 
 

پر فروش ترین ریسه های LED سوزنی چینی به لحاظ رنگ سیم

ریسه های ال ای دی سوزنی ارزان قیمت چینی به لحاظ رنگ سیم به سه دسته سیم مشکی ، سیم شفاف و سیم سفید تقسیم می شوند . البته بیشترین نوع موجود در بازار ایران سیم شفاف و سیم مشکی می باشد .به لحاظ کیفیت سیم و کیفیت LED این ریسه ها تفاوت چندانی ندارند و انتخاب ریسه بستگی به سلیقه مشتری و البته موجود بودن رنگ مورد نظر در بازار بستگی دارد .